Szanowni Członkowie i Sympatycy naszego Towarzystwa.

Kolejny rok nasze Towarzystwo przyzna nagrodę Towarzystwa dla osób/instytucji zasłużonych dla Śląska i naszego Towarzystwa. (szczegóły w zakładce Nagroda Towarzystwa i Regulaminie). W tym roku, m.in. ze względu na ograniczony budżet Towarzystwa zostanie ufundowana jedna nagroda.

Prosimy zatem o zgłaszanie Kandydat(kę)a do Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Śląska w roku 2017.

Kandydatów prosimy zgłaszać na załączonej Karcie zgłoszeniowej (do pobrania poniżej) i odesłanie jej na adres Towarzystwa.

Karta do pobrania (pdf)

Szanowni Członkowie i Sympatycy naszego Towarzystwa.

Prosimy o zgłaszanie Kandydatów do Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Śląska w roku 2016.

Karta do pobrania (pdf)

Składki członkowskie

Obowiązkiem członków Towarzystwa jest aktywne uczestnictwo w jego życiu oraz opłacanie rocznej składki członkowskiej.

Na podstawie Uwały Nr 5 Walnego Zgromadzenia TPŚ w Warszawie uchwalono składkę członkowska w wysokości 10,00 zł miesięcznie od 1 stycznia 2015 r.

Istnieją dwie możliwości zapłacenia składek:

• osobiście skarbnikowi w czasie imprez i spotkań organizowanych przez Towarzystwo,
  • przekazem bankowym lub pocztowym na konto Towarzystwa:

Nr konta: 62 1240 6218 1111 0000 4622 5250

NOWI CZŁONKOWIE TOWARZYSTWA (data przyjęcia) :

1. Aleksandra KACPRZYK  - 02.02.2012 r.

2. Mariola ŻAK                      - 02.02.2012 r.

3.Tadeusz JÓZEKOWSKI   - 07.03.2012 r.

Do pobrania - Deklaracja (pdf)